השגת פיצוי מחברות ביטוח

פיצוי מחברות ביטוח

חברות ביטוח אמורות להיות שם עבורנו כשאנחנו צריכים אותן. העסק הוא כזה: אנחנו משלמים להם מדי חודש עבור שירותי ביטוח כגון ביטוח בריאות, ביטוח רכוש, ביטוח רכב, ביטוח אובדן כושר עבודה ועוד, ואם אנחנו מגיעים למצב של צורך בסיוע – אנחנו תובעים מהן פיצוי כספי, כמתחייב בהסכמים מולן.

מדי שנה מוגשות בישראל אלפי תביעות ביטוח, אשר מטרתן לאפשר למבוטחים לקבל את הפיצוי המגיע להם על פי המקרה הספציפי. למרות זאת, חלק מהתביעות נגד חברות הביטוח לא מתקבלות, ומבוטחים רבים נותרים ללא פיצוי כספי ובעצם – ללא הסיוע מחברת הביטוח שהיה אמור לאפשר להם להתמודד עם המצב אליו נקלעו.

הגשתם תביעה נגד חברת הביטוח ומושכים אתכם או שקיבלתם סירוב? אנחנו כאן עבורכם.

משרד עו"ד יוסף שאבי מתמחה בהגשת תביעות נגד חברות ביטוח ובהתמודדות מולן. ברשות עו"ד יוסף שאבי ידע וניסיון רבי שנים, המאפשרים לו להציג את הטענות המשפטיות המתאימות ביותר למקרה שלכם, וברובם המוחלט של המקרים – להשיג עבורכם את הפיצויים המקסימליים האפשריים.

דברים שחשוב לדעת אודות הגשת תביעות לקבלת פיצוי מחברות ביטוח

חברות ביטוח הן עסק לכל דבר, וכעסקים הן רוצות להרוויח. משמעות הדבר בפועל היא, שהדבר העומד לנגד עיניהם של בעלי חברות הביטוח הוא קודם כל הרווחים שלהם, ורק אחר כך טובת מבוטחיה.לאור זאת, במקרים רבים חברות הביטוח ינצלו את העובדה שלמבוטחים אין את כל הידע הדרוש בתחום המשפטי והביטוחי, והן יכולות להשתמש בטענות ובפרשנויות אשר בגינן יפסקו לרעת המבוטח ואז או שיתנו לו רק חלק מהפיצויים המגיעים לו או שלא יתנו לו פיצויים בכלל. בנוסף לכל זאת, הרבה פעמים חברות הביטוח ימשכו את ההתדיינות בתביעה שלכם וזאת משום שעל תביעות ביטוח חל חוק התיישנות של שלוש שנים. משמעות הדבר היא שאם חולפות שלוש שנים מרגע הגשת התביעה ואין הכרעה משפטית בעניינה – בית המשפט ידחה אותה. לכן, הרבה מאוד חברות ביטוח נוקטות בדרך של תכתובות וטיפול, לכאורה, בתביעה במשך הרבה מאוד זמן, מתוך תקווה שיצליחו למשוך את הטיפול שלוש שנים והתביעה תידחה על ידי בית המשפט.

לאור כל האמור לעיל, אין בכלל ספק כי על מנת להגיש תביעה לקבלת פיצוי מחברות ביטוח יש להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בהגשת תביעות ביטוח. עורך דין אשר זהו תחום המומחיות שלו מכיר את כל החוקים והפסיקות בענייני ביטוח, ויוכל לסייע לכם גם להגיש תביעה עם כל החומרים הנדרשים וטענות המנוסחות באופן כזה אשר ימקסם עבורכם את סיכויי קבלת הפיצויים.

משרד עורכי דין יוסף שאבי לשירותכם

עורך דין יוסף שאבי מתמחה בתחום של הגשת תביעות נגד חברות הביטוח, ויכול לסייע לכם בהגשת תביעות במגוון תחומים:
• תביעות ביטוח בריאות
• תביעות ביטוח חיים
• תביעות ביטוח רכוש
• תביעות ביטוח רכב
• תביעות אובדן כושר עבודה
• ועוד

עו"ד יוסף שאבי מכיר על בוריו את חוק הפיצויים, ולאחר שייפגש אתכם וישמע את נסיבות המקרה ינסח כתב תביעה נגד חברת הביטוח אשר כולל את כל הטענות המשפטיות המדויקות הרלוונטיות למקרה. עו"ד יוסף שאבי יסייע לכם באיסוף כל הראיות והמסמכים התומכים בתביעתכם, יוודא ששום דבר לא חסר וילווה אתכם עד לסגירת התיק, כולל ייצוג בבית המשפט אם יהיה בכך צורך.
לקבלת מידע נוסף בנושא הגשת תביעה לקבלת פיצוי מחברות ביטוח צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן