עו"ד צוואות

עורך דין לענייני צוואות

עו"ד צוואות עורך מסמכים חשובים אלו לטובת לקוחות המגיעים ממגזרי אוכלוסייה שונים. צוואה נערכת כאשר הכותב עדיין בחיים ומנוסחים בה הרצונות שלו וכיצד לחלק את רכושו לאחר מותו. ניתן למצוא מספר צוואות המוכרות חוקית. הצוואה מקובלת ביותר היא צוואה הנערכת על ידי האדם עצמו בנוכחות עדים וקשה לערער עליה. ניתן למצוא אחרות כפי שיפורט בהמשך. עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עו"ד צוואות – מקצועי ומיומן

עו"ד צוואות אף מייעץ ללקוח בטרם קבל החלטתו על הצוואה המתאימה לצרכיו ורצונותיו. הייעוץ חשוב מאוד בגלל שהוא מאיר נושאים שונים הקשורים לתוכן, לסוג וגם לשיטת העריכה. במקרים רבים הוא ייעץ לבני זוג לערוך צוואה הדדית המחייבת את שניהם כיון שאף אחד מהם לא יכול לשנות אותה לבדו וכרצונו כל עוד בן הזוג השני בחיים. סוגי צוואות שעו"ד פחות ימליץ עליהן, הן כאלו הנכתבות בכתב יד על ידי הבעלים ללא מעורבות כלשהיא של משפטן בגלל החשש לטעויות שונות שחלקן טכניות. תהליך יישומן של צוואות אלו עלול להסתבך בעתיד בגלל התנגדות של מי שסובר שנפגע בגלל חלוקת הרכוש. עריכת צוואה על ידי עורך דין היא הבטוחה ביותר בגלל שהוא מיומן בעריכתה ולא יטעה בפרטים החשובים בה.

תוכן הצוואה

כאשר חלוקת העיזבון איננה נעשית שווה בשווה וכאשר אי השוויון בולט, יכול הצד הנפגע לטעון נגד חוקיותה. בעת הזאת, עורך דין צוואות יכול לייצג כל צד ולנקוט במספר מהלכים: התנגדות, פסילה וביטול. כל פעולה בהתאם לנסיבות. כמובן, שבכל סיטואציה הוא חייב להביא תימוכין לטענותיו ואת זה הוא עושה בעזרת מסמכים, עדויות בעל פה או מוקלטות, צילומי וידיאו וחומרים רלוונטיים אחרים.

ייעוץ, ייצוג וליווי ע"י עורך דין צוואות

עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לגבי כל סיטואציה אליה נקלע לקוחו, ייצוג, ליווי ככל הנדרש ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים, מלימודים, התמחויות והשתלמויות ועוד. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרדו לכל לקוח נזקק.

עורך דין לענייני צוואה

עורך דין לענייני צוואה

עורך דין לענייני צוואה מייצג לקוחות בכל מה שקשור בעריכת צוואות, הגנה עליהן, ערעור על חוקיותן ועוד. צוואה הינה מסמך משפטי שאדם עורך מתוך מטרה להורות על חלוקת רכושו לאחר פטירתו. ניתן למצוא מספר סוגי צוואות המוכרים על ידי החוק. זאת הנערכת על ידי עורך הדין נחשבת למהימנה ביותר. עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עורך דין לענייני צוואה – ניסוח על פי הוראות החוק

עורך דין לענייני צוואה מנסח ומכין אותה על פי החוקים הקיימים בנושא. הצוואה נערכת בין האדם לבין עורך הדין ביחידות ובלוויית שני עדים ותופקד בלשכת רשם הצוואות. ניתן למצוא צוואות נוספות. זאת המקובלת בין בני זוג קרויה צוואה הדדית. מדובר למעשה בשתי צוואות השייכות לשני בני הזוג. הרעיון הוא שאף אחד מהם אינו יכול לשנות אותה או סעיפים בה ללא הסכמת השני. סוג צוואה אחרת נערכת ללא מעורבות משפטן ונכתבת בכתב יד או בהדפסה. צוואה מסוג זה אינה מומלצת בגלל החשש לטעויות, דבר שעלול לסבך את התהליך בעתיד, במידה וייווצר סכסוך על רקע אי שביעות רצון מאופן חלוקת הרכוש.

צו קיום צוואה בסיוע של עו"ד צוואות

מימוש הצוואה נעשה לאחר פטירת הבעלים ובעת הזאת יש לבקש צו קיום צוואה. במקרים בהם יש מתנגדים לתכניה הם יכולים להתנגד לה. הבקשה יכולה להיות פסילתה ו/או ביטולה, והבקשה אמורה להיעשות תוך  14 ימים מיום שהיא פורסמה בציבור. עורך דין יכול לייצג את המתנגד או את היורש החוקי. בכל מקרה הוא אמור לפעול על פי החקיקה הקיימת.

עורך דין צוואות

עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ פרטני לכל מצב, ייצוג וליווי ככל הנדרש. תחום זה רגיש בגלל שעלולות לצוץ בו אמוציות בין בני המשפחה המתווכחים ביניהם. משום כך, יש חשיבות לעורך דין היכול לנהל את הנושא ברגישות גבוהה והינו בעל עצות טובות. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום.

דילוג לתוכן