עו"ד ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח עורך דין

עו"ד ייפוי כוח מתמשך מתמחה בעריכת מסמך זה לטובת כל מי שרוצה בו. עריכתו המקצועית היא חלק מרכזי ממנו, ויש צורך בקבלת מידע חשוב לגבי תוכנו ואופן ההכנה. ייפוי כוח מתמשך חשוב מאוד לרבים בגלל שהוא מסמך שבו מחליטים על נושאים שונים הקשורים לעתיד, ומעגנים אותם משפטית. קיימות הנחיות שיש להכירן והן נכללות בחוק העוסק בנושא. עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עו"ד ייפוי כוח מתמשך – מקצועי ויעיל

עו"ד ייפוי כוח מתמשך מוסמך להכין את המסמך הנ"ל ויעשה זאת על פי צרכי ובקשות הלקוח. היתרון של ייפוי כוח מתמשך הוא בכך שהאדם העורך אותו קובע מי האיש או האנשים אשר ינהלו את חייו בעתיד. מצב זה טוב לעין ערוך מאשר מינוי אפוטרופוס על ידי בית משפט כאשר האדם הופך לסיעודי ותלותי. בשלב זה של חייו הוא צלול וכשיר מנטאלית ובוחר אנשים אשר הוא מכיר היכרות אישית וסומך עליהם. מדובר, לרוב, על בני וקרובי משפחה, חברים קרובים ואחרים. כך הוא רוכש לעצמו שקט נפשי. בייפוי הכוח ניתן לציין את הנושאים שיהיו בתחום אחריותם. במקרים בהם יש יותר ממיופה אחד, על חלוקת הסמכויות של כל אחד ואחד. יחד עם זאת, למיופה כוח יש מגבלות של טיפול בנושאים כמו: עריכת צוואה, מתן גט או אחרים המתבצעים באופן אישי.

המלצות על עו"ד ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך עשוי להכיל הנחיה להפקיד את כל ההחלטות על פי שיקול הדעת של האדם שמונה לכך. לחילופין, הוא יכול להיות מפורט יותר ועם הנחיות מקדימות בנושאים חשובים כמו רפואיים, אישיים, ענייני רכוש ועוד. המשמעות היא שאדם יכול לקבוע בעודו צלול החלטות מהותיות כמו: האם להישאר בבית? האם לעבור לבית אבות? איך לנהל את כספו ורכושו? ועוד. התהליך בפועל מתחיל כאשר האדם הופך לסיעודי.

שירות מקצועי מאת עורך דין לייפוי כוח מתמשך

עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא ומומלץ להפקיד בידיו את עריכת ייפוי הכוח. שירותיו כוללים ייעוץ פרטני לכל אחד וליווי כל הנדרש עד להשלמת התהליך. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים.

עו"ד ייפוי כוח מתמשך

עורכי דין ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח עורך דין חייב להיערך על פי הוראות החוק. משמעות המסמך הוא שהלקוח מאפשר לעורך דינו לייצג אותו בנושאים שונים כמו גם לבצע טיפולים שונים בשמו. כך בעסקאות נדל"ן, בייצוג בבתי משפט, בעריכת ייפוי כוח מתמשך ועוד. הפרוצדורה הזאת מייעלת טיפולים שונים שבלעדיה היו מתעכבים או כלל לא יוצאים אל הפועל. עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

יפוי כוח עורך דין – מסמך חשוב

ייפוי כוח עורך דין שנועד לטיפול פרטני הינו מסמך נפוץ ומקובל מאוד. מצוינים בו תחומי סמכויותיו של עורך הדין ומגבלות אחרות הקיימות על פי החוק. עורך הדין משתמש בו כדי לבדוק רישום בטאבו, לקבלת מסמכים מרשויות שונות, לעריכת הסכמים ועוד. ייפוי כוח מתמשך הוא נושא מורכב יותר בגלל המשמעויות שיש בו. העיקרית בו היא מינוי אפוטרופוס עתידי לטובת טיפול בענייניו במועד בו הוא הופך לסיעודי ותלותי. היתרון כאן הוא, כמובן, בכך שהוא למעשה קובע את האדם שיטפל בו כשהוא עדיין צלול וכשיר מנטלית. הוא יכול לצקת תוכן למסמך על פי צרכיו ורצונותיו, למשל לאפשר לאפוטרופוס להפעיל שיקול ולקבל החלטות שונות או לפרט את רצונותיו לגבי נושאים חשובים כמו מגורים בבית אבות, ניהול רכוש, נושאי בריאות ועוד. הוא, כמובן, בוחר אנשים אשר הוא סומך עליהם. בני משפחה קרובים למשל.

מעורבות עורך הדין בתיקי יפוי כוח

ייפוי כוח מתמשך חייב להיערך על ידי עורך דין. הוא מכיר היטב את החוקים בנושא ויקפיד על מסמך מפורט וברור. הכניסה לתוקף של ייפוי הכוח תהיה במועד בו האדם הממנה לא יהיה מסוגל לתפקד בעצמו או ברגע בו צוינו על ידו התנאים הקובעים להפעלתו. במקרים בהם אין פירוט, אזי הוא ייכנס לתוקף על פי חוות דעת רפואית מתאימה.

ייצוג וליווי בנושאי יפוי כוח ע"י עורך דין מומחה

עו"ד יוסי שאבי עוסק בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, ייצוג, עריכת מסמכים וליווי ככל הנדרש. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר מלימודיו, התמחויות והשתלמויות וממתן שירותים אלו ואחרים ללקוחות רבים.

דילוג לתוכן